Kedves Szülők!
Egy hosszú ideje tervezett, különleges program második állomása fog megvalósulni június 10-én, szerdán, 17 órai kezdettel a konzi Langbein termében.
A sorozat címe: SZÉK – Szülőknek: Élet Kamaszokkal.
Beszélgetés-sorozatunk célja, hogy együtt leüljünk a konzis diákok szüleivel és olyan problémákról, nehézségekről beszélgessünk, melyek a mindennapjaink részei.
Kérjük, olvassák el meghívó levelünket és nézzék meg plakátunkat! Amennyiben el tudnak jönni, kérjük, jelezzék e-mailben a bekefi.gabriella@szentistvanzene.hu címen.
Szeretettel várunk mindenkit!
Békefi Gabriella – igazgatóhelyettes, gyermekvédelmi felelős, gyakorló édesanya
Paulik Veronika – iskolapszichológus, gyermekvédelmi szakértő
